Silesian Cage Club

SKONTAKTUJ SIĘ Z ZAŁOŻYCIELEM KLUBU

TOMASZEM BRONDEREM

+48 782778787 klub@silesiancageclub.pl
Tomasz Bronder
Facebook Silesian

Klub

DLACZEGO MY ?

Nasz klub to ponad 420m powierzchni w tym trzy świetnie wyposażone sale:

  • duża 140m z ścianami obitymi matą i siatką zupełnie jak klatka, oraz linami które dzielą sale na pół co stwarza świetne pole walki do sparingów.
  • mała 100m wyposażoną w worki, ciężarki, liny, trx, bosu, hantle, sztangi, piłki, kettlebell, drążek do podciągnięć itp.
  • sala cross sala do treningu cross i funkcjonalnego wyposażona w bramę, hantle, kettllebell, sztanigi, bumpery, skrzynie, kółka gimnastyczne, piłki itp.
  • Świetny dojazd komunikacją miejską oraz samochodem.
  • Najlepsza kadra trenerska
  • Duży wybór zajęć

O NAS

 

SilesianCage Club to prężnie działający klub sportów walki w Katowicach. Powstał w marcu 2006 roku. Jego założycielem i głównym trenerem jest Tomasz Bronder, posiadający duże doświadczenie w sportach walki. Tomasz ma wykształcenie pedagogiczne, ukończył AWF Katowice na kierunku wychowanie fizyczne, przez 13 lat pracował w szkole. W latach 2000-2001 był min trenerem kadry narodowej w ju-jitsu sportowym. Zawodnicy SCC walczą z sukcesami amatorsko i zawodowo w całej Polsce i Europie. Nasi wychowankowie są zdobywcami pasów wielu organizacji. Trenują u nas min. Artur “Kornik” Sowiński(były Mistrz KSW) Piotr”Olszyn” Olszynka czy Alan Langer, Piotr Wołowik, Sergiusz Uzarek i Igor Michaliszyn. Przez wiele lat z klubem związani byli odnoszący sukcesy Mateusz Teodorczuk (Mistrz Celtic Gladiator, zawodnik CageWarriors) i Robert Radomski (Mistrz Vision FC, zawodnik KSW) a także Mariusz „Dyzio” Pioskowik (były zawodnik KSW) Mariusz z  powodów zdrowotnych zakończył karierę jako nr 1 w swojej kategorii wagowej. Obecnie jest trenerem SCC  odpowiedzialnym za przygotowanie zapaśnicze.

Sala 1

Sala o powierzchni 140m trzy z czterech ścian obite s mat i siatką (zupełnie jak klatka), możliwe jest także rozłożenie lin, które dzielą salę na pół.

Sala 2

Sala o powierzchni 100m. Wyposażona w 9 stanowisk na worki, różne rodzaje worków, linę do wspinaczki, linę treningową (Battle Rope), drabinki, drążek do pociągnięć, poręcze do pompek francuskich, ketllebel, piłki lekarskie, piłki gimnastyczne, sztangi, trx, skrzynię do wskoków, bosu.