Silesian Cage Club

SKONTAKTUJ SIĘ Z ZAŁOŻYCIELEM KLUBU

TOMASZEM BRONDEREM

+48 782778787 klub@silesiancageclub.pl
Tomasz Bronder
Facebook Silesian

Igor Michaliszyn i Adam Niedźwiedź zwyciężają na gali RWC “Bez przebaczenia” w Mrągowie!!!

Adam Niedźwiedź i Igor Michaliszyn, którzy reprezentowali nasz klub podczas piątkowej gali RWC – Rocky Warriors Cartel 5 w Mrągowie wygrali swoje pojedynki!   Adam Niedźwiedź po kilku badawczych wymianach w stójce sprowadził walkę do parteru i tam szybko poddał, jedną ze swoich ulubionych technik BJJ, czyli duszeniem trójkątnym rękami swojego przeciwnika – Alanas Dedul.   W co-main evencie gali RWC Igor Michaliszyn jednogłośną decyzja sędziów wygrał z Piotrem Danelskim. Po pierwszej rundzie Igor kontrolował walkę do momentu, w którym Danelski trafił kilkoma mocnymi ciosami. Jednak Michaliszyn odpowiadał i wyciągnął wnioski. W kolejnych rundach nie pozwalał już przeciwnikowi rozpuścić swoich długich rąk.   To była bardzo udana gala MMA dla naszych zawodników. Dwa zwycięstwa to zasługa ciężkich treningów Igora i Adama, ale również całego zespołu trenerskiego Silesian Cage Club oraz całej ekipy zawodniczej. Dziękujemy i Gratulujemy!!!  

Przeczytaj całość

Igor Michaliszyn i Adam Niedźwiedź już 31 lipca zawalczą na gali RWC 5 w Mrągowie!

W najbliższy piątek 31 lipca Adam Niedźwiedź i Igor Michaliszyn stoczą swoje kolejne pojedynki na gali RWC 5 w Mrągowie! W co-main evencie gali Rocky Warriors Cartel 5 Igor Michaliszyn zmierzy się z reprezentantem Arachionu Olsztyn, Piotrem Danelskim. Natomiast Adam Niedźwiedź po wycofaniu się jego pierwotnego zawodnika z walki, wciąż czeka na nowego rywala. 🏟 RWC 5 📌 31.07.2020 🕖 19:00 ℹ️ Darmowa transmisja gali odbędzie się w TVP Sport.

Przeczytaj całość

Michał Musiał zdobywa pas Wieczoru Walk!!!

25 lipca na gali Wieczór Walk 6: Live in studio walczyliśmy ze zmiennym szczęściem! Najpierw do oktagonu wszedł Maciej Góras, który zmierzył się z Kamilem Szyndlarem. Po dwóch rundach na kartach sędziowskich był remis, niestety w 3 rundzie Maciek nie dał rady i przegrał przez TKO. Należy mu się jednak szacunek za postawę. Wziął walkę w zastępstwie za kontuzjowanego Roberta Szafrańca i pomimo iż walczył z przeciwnikiem z kategorii wyższej, bez obozu przygotowawczego i na jego terenie, dał dobrą walkę i niewiele zabrakło do zwycięstwa! Natomiast Michał Musiał wygrał swoją walkę, poddając w trzeciej rundzie  anakondą, miejscowego Eryka Bałasza i zdobył pas w kategorii koguciej! Po pierwszej wyrównanej, badawczej rundzie Michał ruszył zdecydowanie w rundzie drugiej, a pod koniec trzeciej popisał się ciasno zapiętą techniką pieczętując wygraną! 🏆 #PasJestNasz ! Wielkie brawa należą się zawodnikom, organizatorom, trenerom oraz wszystkim kibicom!

Przeczytaj całość

Dwóch zawodników Silesian Cage Club zawalczy na gali MMA “Wieczór Walk 6: Live in studio”

Na gali “Wieczór Walk 6: Live in studio” wezmą udział nasi reprezentanci: Michał Musiał (o pas) oraz Robert Szafraniec! Michał Musiał zmierzy się z Erykiem Bałaszem, gdzie stawką będzie amatorski pas wagi koguciej. Michał to młody zawodnik MMA nowego pokolenia, wszechstronny, potrafiący walczyć w każdej płaszczyźnie, narzucający własne mocne tempo. Nie inaczej zapewne będzie w tej walce. Już kiedyś walczyli przeciwko sobie i wtedy Musiał okazał się lepszy. Czas minął, oboje się zmienili i na pewno potrafią więcej. Jednak zwycięzca pozostanie ten sam.     Robert Szafraniec zmierzy się z Kamilem Szyndlarem. Robert to również młody zawodnik, który rozpoczyna dopiero swoją karierę zawodnika MMA. Ma z kim trenować, ma od kogo się uczyć i tak właśnie robi. A efekty zobaczymy już 25 lipca w Krakowie. UPDATE: 23.07.2020 Niestety ale Robert Szafraniec nie zawalczy na gali Wieczór Walk 6, ponieważ doznał kontuzji barku i musiał się wycofać z pojedynku. Zastąpi go kolega klubowy Maciej Góras, który bez namysłu podjął rękawice i cel ma jeden – zwycięstwo. Ważenie – 24.07.2020 Zarówno Michał Musiał i Maciej Góras zmieścili się w ustalonych limitach wagowych, więc w sobotę idziemy po zwycięstwo. 🏟 Wieczór Walk 6: Live in studio 📌 25.07.2020 🕖 19:00 Darmowa transmisja gali będzie dostępna na kanale YouTube “Wieczór Walk“. 📺Bezpłatna transmisja pod linkiem 👉  https://www.youtube.com/watch?v=OmX1iTxlWcw

Przeczytaj całość

Artur “KORNIK” Sowiński zwycięża z Gracjanem Szadzińskim na gali KSW 53!!!

Na gali KSW 53 swoje 21 zwycięstwo i zarazem 8 przez KO/TKO odniósł nasz reprezentant Artur “Kornik” Sowiński. Artur rozegrał tę walkę perfekcyjnie. Zaczął spokojnie czekając na jedną z akcji Gracjana Szadzińskiego, na którą mieliśmy przygotowaną odpowiedź. Gdy w końcu wyczekał na odpowiedni moment skontrował. Następnie po serii ciosów i kolan w stójce, Gracjan znalazł się w parterze, gdzie Kornik zasypał przeciwnika kolejnym gradem ciosów, zmuszając sędziego do przerwania walki przed czasem. Artur zwyciężył w niecałe dwie minuty. To jego drugie zwycięstwo z rzędu na KSW, w których nie pozwolił przeciwnikom dotrwać do drugiej rundy. Wygrana cieszy jeszcze bardziej, ponieważ pokonał Gracjana tam gdzie ten czuł się najlepiej czyli w stójce. Przygotowania poszły bardzo dobrze, waga zrobiona idealnie, narożnik wykonał co do niego należało bezbłędnie. Teraz może jechać na zasłużone wakacje, a po powrocie wrócimy do rozmów o następnym przeciwniku. Brawa dla Kornika i całego teamu Silesian Cage Club, dzięki któremu nie było by tych wszystkich sukcesów.    

Przeczytaj całość