Silesian Cage Club

SKONTAKTUJ SIĘ Z ZAŁOŻYCIELEM KLUBU

TOMASZEM BRONDEREM

+48 782778787 klub@silesiancageclub.pl
Tomasz Bronder
Facebook Silesian

11 lipca startujemy z naborami!!!

Już od 11 lipca startujemy z nowymi grupami MMA młodzież (12-16lat) i MMA dla dorosłych, oraz można dołączyć do rekreacyjnej grypy K1. Poniżej grafik jaki będzie obowiązywał od 11 lipca dla nowych członków Silesian Cage Club. Pierwszy trening nic nie kosztuje, więc zapraszamy. Nie trzeba się wcześniej w żaden sposób zapisywać. Wystarczy przyjść od 11 lipca na trening!

Przeczytaj całość

Artur „Kornik” Sowiński – KSW 71

Niestety nasz zawodnik Artur „Kornik” Sowiński przegrywa na gali KSW 71 w Toruniu. W pierwszej rundzie „Kornik” był blisko skończenia walki przed czasem, ale niestety czegoś brakło i Artur nie wykorzystał swojej szansy. Niestety zrobił to jego przeciwnik dusząc Artura w drugiej rundzie.

Przeczytaj całość

Nabory MMA, K1, już od 11 lipca!!!

Już 11 lipca rozpoczynamy nowe nabory do Katowic i Sosnowca!👉KATOWICE🔹 Nabór do grup: MMA, MMA Młodzież oraz K1👉SOSNOWIEC🔹 Nabór do grup: MMA oraz MMA Młodzież.Nabór trwa od 11 lipca do 30 września! Tylko i wyłącznie w tym okresie będzie można dołączyć do nowych grup początkujących!Grafik zajęć, cennik i inne ważne informacje będziemy publikować na bieżąco w naszych mediach społecznościowych dlatego zachęcamy do aktywnego śledzenia naszych profili oraz strony internetowej! 🌐 https://silesiancageclub.pl/📞 +48 782 778 787🔹 #SilesianCageClub

Przeczytaj całość