Silesian Cage Club

SKONTAKTUJ SIĘ Z ZAŁOŻYCIELEM KLUBU

TOMASZEM BRONDEREM

+48 782778787 klub@silesiancageclub.pl
Tomasz Bronder
Facebook Silesian

Spartan Fight 4

Mimo iż są wakacje które niekoniecznie sprzyjają perfekcyjnym przygotowaniom my nie zwalniamy tempa. W sobotę 6 sierpnia w Hali  Bielsko-Biała odbyła się gala na której zawalczyła trójka naszych zawodników.

Igor Michaliszyn 3-0 kolejny raz zaprezentował się świetnie pokonał jednogłośnie na punkty Radosława Tarnawę 3-1-1                                Igor od początku dyktował tępo walki oraz realizował plan taktyczny. Pojedynek był na naprawdę świetnym poziomie  sportowym zagwarantował nam ogromne emocje.  Świadomość ringu oraz podejście jakie reprezentuje swoją osobą Igor napawa nas dumą.

Piotr Wołowik 3-3 po serii porażek oraz ponad 1,5 rocznej przerwie powrócił w pięknym stylu. Wystarczyła mu jedna runda aby rozprawić się z Rafałem Lassotą 2-5 Piter już w pierwszych sekundach 1 rundy powalił rywala na deski mocnym kopnięciem na głowę. Chwilę później po emocjonującej wymianie ciosów i obaleń Pieter pięknie zakończył walkę balachą na kolano.

Jakub Hansbach przegrał przez decyzję swój amatorski pojedynek z Patriki Martynikiem. Niestety coś nie zagrało przyjdzie czas na analizę póki co głowa do góry i trzeba ciężko pracować.

To był dla nas bardzo emocjonujący wieczór dwie ważne walki wygrane i to w pięknym stylu. Dziękujemy serdecznie wszystkim kibicom którzy nas wspierali!!! Wielkie podziękowania dla trenera Damiana Heryczyka oraz ekipy Berserkers Team Bielsko-Biała którzy przyczynili się mocno do naszych przygotowań. Zawsze możemy na was liczyć a to ważne 🙂 Najważniejsze podziękowania dla naszych sponsorów dzięki którym chłopaki mogą przygotowywać się w jak najlepszych warunkach : Cream, NikFood Active, Clic House, Hebda, Emka, Gym ElToro, Ofi, WolGum, WolArt, Marcin Magiera, KWK Ziemowit

Dzięki!!!

http://www.spartanfight.pl/news,81,relacja-z-gali-spartan-fight-4.html