Silesian Cage Club

SKONTAKTUJ SIĘ Z ZAŁOŻYCIELEM KLUBU

TOMASZEM BRONDEREM

+48 782778787 klub@silesiancageclub.pl
Tomasz Bronder
Facebook Silesian

Silesian Cage Club łączy siły z Wolf’s Manegnent

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że w dniu 2 kwietnia 2019 roku Silesian Cage Club nawiązał współpracę z grupą promotorską Wolf’s Manegnent. Od tej pory zawodnicy SCC Pro Team będą reprezentowani przez profesjonalną grupę menadżerską w zakresie prowadzenia karier naszych amatorów oraz zawodowych fighterów .
Wiążemy spore nadzieje z tym projektem, który jest kolejnym krokiem na drodze rozwoju
Silesian Cage Club Katowice.

Regularne starty na galach MMA …

Dzięki temu nasi zawodnicy mogą liczyć na regularne występy w klatkach na galach MMA w całej Polsce i za granicą. Zarówno dla początkujących jak i dla zawodników z większym doświadczeniem jest to bardzo ważny element w kontynuowaniu kariery jako zawodnik mieszanych sztuk walki. Regularność występów, rywalizacja oraz kontrakty sponsorskie pozwolą lepiej przygotować się do walk MMA, odciążając zawodnika i klub w tym aspekcie, co w efekcie przyniesie skoncentrowanie się głównie na treningu.

Silesian Cage Club – Klub MMA z doświadczeniem …

Jako klub MMA z doskonałym zapleczem treningowym, profesjonalną i doświadczoną kadrą trenerską. Kontrakt menedżerski był ostatnim elementem, którego nam brakowało. Dlatego z tym większym entuzjazmem możemy przystąpić do kolejnych przygotowań naszych zawodników, wiedząc że mamy wsparcie w grupie promotorskiej będącej od dłuższego czasu na polskim rynku sportów walki. Wierzymy że na tej współpracy skorzystają obie strony. Nasza motywacja została dodatkowo zwiększona wiedząc, że nad rozwojem naszych zawodników będzie czuwać dodatkowo Wolf’s Manegment. To grupa którą reprezentują zawodnicy MMA zarówno Ci mniej doświadczeni, pukający do drzwi wielkich organizacji, jak i uznane nazwiska na polskiej scenie MMA. Z naszj strony możemy zapewnić, że zrobimy wszystko, żeby jak najlepiej reprezentować nie tylko klub ale również Wolf’s Menagment. Od tej chwili pozostaje już tylko wygrywać walki, resztę nasi zawodnicy mają zapewnione. W grupie siła, razem możemy więej!!! SCC PRO TEAM