Silesian Cage Club

SKONTAKTUJ SIĘ Z ZAŁOŻYCIELEM KLUBU

TOMASZEM BRONDEREM

+48 782778787 klub@silesiancageclub.pl
Tomasz Bronder
Facebook Silesian

Adam Wiewióra reprezentuje Silesian Cage Club na Mistrzostwach Europy IMMAF w Rosji

Adam Wiewióra został powołany do Kadry Polski amatorskiego MMA przez Stowarzyszenie MMA Polska i  będzie reprezentował nasz kraj w rosyjskim Kazaniu, gdzie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Europy IMMAF Seniorów i Juniorów 2021. Powodzenia dla całej 15-sto osobowej kadry zawodniczej.

Reprezentantów na Otwarte Mistrzostwa Europy IMMAF 2021 wyłonił sztab szkoleniowy na podstawie wyników czerwcowego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA Polska, tegorocznych wyników z innych zawodów amatorskich. Jako Silesian Cage Club jesteśmy dumni, że to właśnie nasz zawodnik będzie reprezentował Polskę.